Co wybrałam w Seart Meble, czyli znowu Hamptons

Niesamowite, jakiej zmianie uległa oferta na rynku wnętrzarskim w ciągu zaledwie trzech lat. Zaczęłam przeglądać kolekcje Seart Meble i stwierdziłam, że dzisiaj, to ja bym sobie dopiero poszalała z zakupami!

Wszystko przez biblioteczkę. Opisując wam jej historię wróciłam na strony Seart Meble i muszę przyznać, że to, co zobaczyłam, zrobiło na mnie niemałe wrażenie. I oczywiście dopadła mnie refleksja – te trzy lata temu znalezienie czegoś fajnego w stylu hamptons czy szeroko rozumianym amerykańskim, to było wyzwanie. Kiedy właściwie mam zapełnione już wszystkie pomieszczenia w domu, widzę, że poszukiwania mebli idealnych nie byłyby już tak desperackie, jak kiedyś.

Za przykład niech posłuży choćby sama biblioteczka. Wtedy nie mogłam jej kupić w białym, kryjącym kolorze – musiałam malować sama. Dekory – musiałam wykombinować sama. A dzisiaj, proszę! I biały pełny kolor i dekory. Zaczęłam przyglądać się uważniej serii Charlotte, reklamowanej przez sklep jako linia mebli w stylu prowansalskim, i stwierdziłam, że to idealny styl hamptons i to deklinowany przez wszystkie pomieszczenia w domu, bo seria obejmuje nie tylko propozycje do salonu czy sypialni, ale nawet do kuchni i łazienki! I wszystko w 100% z drewna. A na dokładkę ludzkie ceny. Postanowiłam się zabawić i zabieram was dzisiaj ze sobą na zakupy.

Seart Meble by homelikeilike.com

Garderoba i konsola to Seart Meble, seria Charlotte, lustro i chodnik Sweet Living, lampa Modern Classic Home, świeczki Mint Grey, koszyk Ikea.

jadalnia z Seart Meble - homelikeilike.com

Witryna, stół i krzesła (obłędne!) Seart Meble, talerz i miseczka Sweet Living, obrus Zara Home, rybka Mint Grey.

salon z Seart Meble - homelikeilike.com

Zestaw TV i stolik kawowy Seart Meble, seria Charlotte, grafika Mint Grey, sofa STOCKSUND Ikea, amfora i świeczka Sweet Living, poduszka Mialiving, kosz A’miou home.

biblioteka z Seart Meble - homelikeilike.com

Biblioteka i biurko Seart Meble, seria Charlotte, lampa Modern Classic Home, fotel STOCKSUND Ikea, amfora i zegar Sweet Living, pled Zara Home, książki Beautiful, autor Mark D. Sikes (pisałam o niej TU) oraz Island Style, autor India Hicks (pisałam o niej TU).

pokoj nastolatka z Seart Meble - homelikeilike.com

Regał, łóżko i konsolka (chociaż ja bym z niej zrobiła biurko) Seart Meble, tapeta i rattanowy stolik Sweet Living, lampa Ikea.

I jak wam się to widzi? Bo mnie podobają się bardzo, a zestawianie ich z typowo hamptonowskimi dodatkami było prawdziwą przyjemności. A tak w ogóle… to nie chce mi się wierzyć, ale wygląda na to, że już wkrótce stanę się posiadaczką mojej wymarzonej witryny! Zamówienie już poszło! Będzie bielusieńka, przeszkolona, z czarnym długim ryglem. Przedstawiam wam moją wybrankę!

witryna z Seart Mele - homelikeilike.com

witryna charlotte z Seart Meble - homelikeilike.com

Witryna oczywiście Seart Meble, biała porcelana FELICIA GOLD Duka, biało-niebieskie amfory Sweet Living.

Oczywiście nie mogę się doczekać i poważnie zastanawiam się, w którym miejscu ją wstawić. Obok biblioteczki? Za stołem czy na ścianie obok kanapy? Macie jakieś sugestie?


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz