Wiosenne nowości, czyli wszystkiego po trosze

Dzisiaj wszystkiego po trosze, będzie wideo, będą zapowiedzi nowych opisów i coś, na co bardzo czekacie, konkurs pachnący piwoniami.

Pracując nad wieloma pomysłami równocześnie często zostawiam was na dłużej bez aktualizacji. Żeby to nadrobić, odzywam się z zapowiedzią tego, co już niedługo będziecie mogli zobaczyć, ale żeby nie poprzestawać na samych obietnicach, dołączam też trochę konkretów.

Zaskoczenia najczęściej dopadają nas pod koniec roku, kiedy zima zaskakuje drogowców i wszyscy obrażają się na śnieg, że raczył spaść w za dużej ilości o niewłaściwej porze i bez zapowiedzi. Tym razem wszystkich zaskoczyło lato wiosną i chyba nikomu nie jest z tego powodu przykro, chociaż podejrzewam, że właściciele ogrodów mogą mieć niezłe utrapienie z suszą. Widziałam co prawda jakieś zdjęcia z Łodzi z dryfującymi w wodzie tramwajami, ale tu do mnie od miesiąca nie dotarła ani kropla deszczu. Słoneczne poranki to coś, co zdecydowanie ułatwia wczesne wstawanie.

WSZYSTKIEGO PO TROSZE

Słońce i wysoka temperatura sprawiły, że wszystkie kwiaty eksplodowały bezwstydnie, w ilościach niezliczalnych, wszystkie na raz. Bzy, czeremchy, kasztanowce, akacje – wszystko kwitnie ku radości kwiatolubnych i ku strapieniu alergików…

KONKURS

A skoro wiosna, a skoro kwiaty, to oczywiście piwonie i ukochany przez was konkurs #peonyparty. W tym roku będzie to już 4. edycja! Sprawiacie mi ogromną przyjemność dopytując, kiedy startujemy, Odpowiadam więc: już za chwilkę! Szykujcie kwiaty, szykujcie aparaty, hasztag #peonyparty4 w dłonie!

peonyparty - homelikeilike.com

Przecudnej urody zdjęcie z 2. edycji konkursu. Jego autorką jest Dorota, właścicielka profilu franianiania na IG

WIDEO

Wiem, że czekacie na więcej zdjęć z realizowanego przeze mnie projektu. Jeszcze chwilka i będę mogła wam pokazać powstającą sypialnię i aneks kuchenny, tymczasem podrzucam wideo wyjaśniając kilka kwestii, o które dopytywaliście w odniesieniu do sofy Malmo z Meble Zet.

 

PUBLIKACJA

W zanadrzu trzymam naprawdę piękny news! Zdjęcia, które Dominika Jarczyńska wykonała w tych wnętrzach, o czym pisałam wam w kwietniu (TUTAJ), już niedługo ukażą się w prestiżowym czasopiśmie. Nie mogę się doczekać, żeby je zobaczyć!

dominika jarczynska backstage - homelikeilike.com

Już za chwilę zobaczycie efekt tej pracy na łamach prestiżowego czasopisma. Jestem bardzo podekscytowana!

NOWOŚCI

Szykuję się również do nowej serii, w której będę wam pokazywać realizację kolejnego wnętrza. Jego małą zapowiedzią jest mój przedostatni wpis, w którym pokazałam, jak niewiele trzeba, by odmienić dobrze znany kosz z IKEA. Jeszcze trochę i dowiecie się, w jakiej kuchni znalazły się złote uchwyty, które przemalowałam przy okazji tej malutkiej metamorfozy.

Odwiedzajcie mnie tutaj, na Facebooku i na Instagramie. Potrzebuję waszego dopingu, komentarzy i obecności, żeby mieć wenę do regularnych publikacji.

KONWALIE

Zostawiam wam konwalie, gdyby komuś było za mało zapachów…

wszystkiego po trosze - homelikeilike.com lily of the valley - homelikeilike.com vignette - homelikeilike.com


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –