Święta w stylu Modern Classic Home

Piękne i klimatyczne mieszkanie. Lubię je i wy również, co było widać po waszej reakcji na moją rozmowę z jego właścicielem. Chcecie wiedzieć, jak będą wyglądać święta w stylu Modern Classic Home? Specjalnie dla czytelników homelikeilike.com Paweł Puszczyński z lekkim wyprzedzeniem wypełnił swój apartament świątecznymi dekoracjami, pokazując, jakimi kolorami i jakim klimatem będzie inspirował się w tym roku.

Wiem, że do Świąt jeszcze sporo czasu, ale w sklepach coraz więcej bożonarodzeniowych akcentów, a przezorne gospodynie zaczęły już zaopatrywać się w pierwsze dekoracje i prezenty. Obserwuję pytania na popularnych grupach, ale widzę to również w moich statystykach – codziennie ktoś zagląda na bloga wpisując do wyszukiwarki hasła typu “ozdoby świąteczne” “dekoracje na święta” itp. Czas szybko leci, zwłaszcza, gdy trzeba sprostać wielu obowiązkom, dlatego świąteczne przygotowania rozłożone na raty mogą przynieść lepsze efekty niż paniczne wybory podejmowane na ostatnią chwilę. To jak? Mogę wkleić pierwszą w tym roku choinkę? Prooooszę! Nie mogę się już doczekać, żeby pokazać wam te zdjęcia!

christmas tree by modern classic home - homelikeilike.com

święta w stylu modern classic home - homelikeilike.com

swieta w stylu modern classic home - homelikeilike.com

Wspólnym mianownikiem dla dekoracji stały się kolory roku – Rose Quartz i Serenity. Paweł Puszczyński podkreśla, że są to kolory szlachetne, wywodzące się z najbardziej znamienitych dworów – z francuskich pałaców, których klimat możemy odnaleźć w filmie Sofii Coppoli “Maria Antonina” z 2006 roku (czyżby kolorystyczne proroctwo?), a także z pałacu zimowego w Sankt Petersburgu, wypełnionego błękitem i bielą.

Paweł, jako zamiłowany florysta i dekorator, odwołuje się również do Marthy Stewart, podkreślając że bardzo często proponowała ona te kolory w swoich dekoracjach świątecznych.

swieta w stylu modern classic home - homelikeilike.com

szklana kula mchome.pl - photo homelikeilike.com

Paweł zdradza również kilka trików, dzięki którym można szybko stworzyć efektowne świąteczne dekoracje.

Weź szklany klosz i wypełnij go bombkami, ale pamiętaj o połączeniu różnych kolorów i wielkości. Jeśli nie masz szklanego klosza, możesz go zastąpić ogromną misą lub wazonem.

święta w stylu modern classic home - homelikeilike.com

christmas by mchome.pl - photo homelikeilike.com

Przewiąż ozdobną tasiemką garść lasek cynamonu – są piękne i ślicznie pachną świętami!

christmas decorations mchome.pl - homelikeilike.com

christmas by mchome.pl - photo homelikeilike.com

Połóż na talerzu choinkową ozdobę – gwiazdkę, serduszko, aniołka – sprawi niespodziankę zasiadającym przy stole.

christmas by mchome.pl - photo homelikeilike.com

mchome.pl christmas - homelikeilike.com

Do dużego szklanego naczynia wsyp cukier o grubych kryształach i wstaw dużą świecę, stworzysz w ten sposób śnieżną dekorację.

baletnica z mchome.pl - homelikeilike.com

Zwykły, zielony wianek lub girlandę przewiąż kokardą w ulubionym kolorze.

wianek z mchome.pl - homelikeilike.com

Zachowajcie w pamięci te porady, być może okażą się pomocne, gdy zaczniecie dekorować dom. A jeśli szukacie świątecznych dekoracji, zajrzyjcie na stronę Modern Classic Home, klikając TUTAJ.

Do 13 listopada trwa promocja.

Możecie kupić wiele przedmiotów ze zdjęć z upustem 20%!

Wystarczy wpisać

kod XMAS2016

przy zamówieniu na artykuły

z kolekcji Modern Classic Christmas

A dodatkowo, specjalnie dla was, jeśli wpiszecie w uwagach do zamówienia HOMELIKEILIKE, otrzymacie bezpłatne próbki zapachów do wnętrz!

christmas by mchome.pl - photo homelikeilike.com

Żegnam się dzisiaj z wami moim ulubionym zdjęciem z przepięknym albumem. Ciepła herbata, smaczne ciasteczka – to dobra propozycja nie tylko na święta!

* * *

lazy christmas mchome.pl - photo homelikeilike.com

Sesje świąteczne są strasznie wyczerpujące…


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz