Świąteczne dekoracje w przedpokoju

Nie spodobał się wam mój przedpokój, nie ma się co oszukiwać. Ale się nie poddaję. Zanim wprowadzę w nim zmiany ostateczne, zobaczcie moje świąteczne dekoracje w przedpokoju.

Jedni, na Święta, ograniczają się tylko do choinki, inni (to ja!) wciskają świąteczne ozdoby do każdego pomieszczenia. Raz w roku mi wolno! Zwłaszcza że grudzień nie jest zbyt porywającym miesiącem. Szary, tonący w ciemnościach. Skoro można, bawię się tym, co mam do dyspozycji.

Zanim wprowadzę do przedpokoju ostateczne zmiany (docelowy obraz nad konsolą i…. być może jakiś llifting na ścianach), zobaczcie, jak to pomieszczenie prezentuje się w świątecznej odsłonie i z nowym sprzętem, tj. lampą Cage z Modern Classic Home.

Mój przedpokój nie jest łatwy do aranżacji, a jeszcze trudniejszy jest do fotografowania. Z każdej strony ograniczają go wąskie ściany. Od strony wejścia otwiera się na aneks kuchenny, ale najczęściej oglądam go od strony części prywatnej, czyli w bardzo wąskim kadrze, takim oto:

Świąteczne dekoracje w przedpokoju

świąteczne dekoracje w przedpokoju - homelikeilike.com

Lampa Cage z MC Home, wianek z gałązek tui z IKEA, biało-niebieski ginger jar z TK Maxx, marmurowa konsola z Ideeen i taborecik ze staroci na Allegro.

Dekorując go świątecznie, nie mogłam sobie odmówić przyjemności zawieszenia kolejnego wianka. To moja ulubiona świąteczna dekoracja. Zwróćcie uwagę na jego bardzo ciemną zieloną tonację, wdającą w granat. To tuja, sztuczna (odlew pcv), z IKEA. Zachwyciła mnie! Wianek wygląda niemal jak żywy. Ozdobiłam dosłownie kilkoma mini-bombkami, lampkami led i granatową kokardą.

vignette christmas styling

Florenckie perfumy do wnętrz Acquaflor i świąteczny talerzyk w kształcie dzwonka Rivera Maison ze Sweet Living.

Konsekwentnie rządzi tu granat, który wybrałam jako kolor przewodni tegorocznych Świąt, ale wyjątkowo tę kompozycję zaakcentowałam czerwonym dodatkiem. Czerwone jagody dobrze się prezentują w nowym słoju na imbir z TK Maxx, nie sądzicie? (nie, nie trzymam tam prochów moich przodków).

blue and white ginger jar - homelikeilike.com

blue and white ceramics and red accents - homelikeilike.com

świąteczne dekoracje w przedpokoju - homelikeilike.com

Lampa bardzo ociepliła ten fragment wnętrza.

christmas decorations - homelikeilike.com

christmas decorations - homelikeilike.com

Kto z was jeszcze łączy biało-niebieską ceramikę z czerwonymi akcentami na Święta?

christmas decorations - homelikeilike.com

Też macie świąteczne dekoracje w przedpokoju?


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –