Stylowy Sopot, czyli wizyta w MC Home

Moja pierwsza wizyta w MC Home miała miejsce dokładnie dwa lata temu. Aż się wierzyć nie chce, ile przez ten czas się pozmieniało! Zapraszam was na relację z Sopotu.

Pawła Puszczyńskiego poznałam dwa lata temu. Otworzył wtedy swój pierwszy sklep stacjonarny i rozpoczynał rozwój własnej marki Modern Classic Home. Dokładnie rok później wyjechał z Warszawy do Trójmiasta, by otworzyć w Gdyni swój sklep stacjonarny. Rok zleciał tak szybko, że nawet nie zdążyłam od tamtej pory ani go odwiedzić, ani zobaczyć, jak udało mu się wyposażyć i zaaranżować pierwszy butik, tymczasem Paweł otworzył kolejny sklep, tym razem w Sopocie! Zważywszy na jego tempo, mogłoby się okazać, że jeszcze parę miesięcy zwłoki i nie nadążę za jego zmianami, dlatego tydzień temu ruszyłam w stronę Bałtyku!

Paweł Puszczyński to nie tylko marzyciel, ale i śmiały i konsekwentny człowiek czynu. Uwierzcie mi, żeby w ten sposób realizować plany potrzeba nie tylko szczęścia, ale i moc wytrwałości.

O ile sklep w Gdyni to kameralny butik, głownie z drobiazgami do wyposażenia wnętrz (znajdziecie go przy al.Zwycięstwa 234), o tyle sklep w Sopocie to przestronna przestrzeń wystawiennicza zaaranżowana w różnych transzach kolorystycznych i stylistycznych.

Spacer po sklepie w Sopocie przy Al. Niepodległości 700 to przegląd tego, z jaką swadą i brawurą Paweł Puszczyński radzi sobie z różnymi stylami, obracając się wiernie wokół klasyki, odmienionej przez barokowy glamour, i elegancki New York Style.

Obok subtelnych, pastelowych i efemerycznych aranżacji znajdziemy mocne i wyraziste kontrastowe propozycje połączenia granatu i złota, brązu i rokokowej ornamentyki, a nawet całkiem zaskakujące propozycje inspirowane Mid Century. Z monotonii z pewnością wytrącają tak zaskakujące dodatki, jak chociażby trupia czaszka wśród romatycznego bukietu hortensji.

To cały Paweł Puszczyński, wierny swoim wyborom, jednocześnie tak bardzo lubiany przez klientki.

Nie będę was zanudzać tekstem, zwłaszcza że z Sopotu przywiozłam masę zdjęć. Rozkoszujcie się!

Wizyta w MC Home

Oczywiście wszystkie produkty ze zdjęć znajdziecie w sklepie internetowym Modern Classic Home.

To jak? Kto z was wybiera się do Sopotu?


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –