Podsumowanie listopada – dynamicznie i galowo

Przede mną najkrótszy chyba miesiąc w roku – grudzień. Za każdym razem mija jak strzała, pełen przygotowań, obowiązków, wyzwań. Zanim stawię mu czoła jeszcze małe spojrzenie wstecz, podsumowanie listopada, który był dla mnie bardzo dynamiczny i galowy.

Po raz kolejny miałam okazję namacalnie odczuć waszą sympatię i wsparcie. Rozumiem, że to może brzmieć banalnie, ale one nie mają ceny! Wzruszacie mnie tym! Poprosiłam was w pomoc w głosowaniu ogłoszonym przez redakcję “Moje mieszkanie” w ramach plebiscytu na “Najpiękniejsze wnętrze 2017”. Tylko dzięki wam udało mi się zdobyć trzecie miejsce i do was w pierwszej kolejności skierowałam moje podziękowania, odbierając 26 listopada nagrodę w postaci multiszlifierki i walizki (lepiej trafić nie mogłam!). Dziękowałam również stylistce, pani Jolancie Musiałowicz i fotografowi, Piotrowi Mastalerzowi, bo to oni byli autorami fotoreportażu opublikowanego w czerwcu na łamach “Mojego mieszkania”. Długo czekałam na tę publikację, ponieważ zdjęcia zostały zrobione niemal dwa lata temu.

moje mieszkanie - homelikeilike.com

Fot. Piotr Mastalerz dla “Moje mieszkanie”

podsumowanie listopada - homelikeilike.com fot. Piotr Mastalerz

Fot. Piotr Mastalerz dla “Moje mieszkanie”

blue and white fot. Piotr Mastalerz - homelikeilike.com

Fot. Piotr Mastalerz dla “Moje mieszkanie”

W kolejnym, styczniowym numerze Mojego Mieszkania będziecie mogli zobaczyć relację z imprezy.

najpiekniejsze wnetrze 2017 moje mieszkanie - homelikeilike.com

Moje Cuda Z Dorotą Jaworską, redaktor naczelną miesięcznika “Moje mieszkanie”

Nagrody niech będą dobrym życzeniem: multiszlifierka niech mi posłuży w przyszłych DIY, a walizka niech mi towarzyszy w kolejnych podróżach po pięknych wnętrzach – co wy na to?

Parę dni później, 29 listopada, uczestniczyłam w kolejnej gali – Home Zone. Nagrody wręczono w kilku kategoriach najlepszym firmom z branż związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz. Wśród laureatów znalazły się między innymi dwie znane wam już marki – Novelle, czyli kostiumy meblowe, kolekcje mebli drewnianych i tapicerowanych, oraz Valevsky Home Jewerly – biżuteryjne dodatki do domu rozpoznawalne po charakterystycznych złotych konstrukcjach. O obu tych markach pisałam w relacji z tegorocznych targów Home Expo.

podsumowanie listopada - home zone - homelikeilike.com

Laureatka nagrody Home Zone – Magdalena Nowak-Trzęsiok, współwłaścicielka firmy Novelle oraz właściciele CityDesign

Valevsky Home Jewerly - homelikeilike.com

Kinga Valevsky (pierwsza z lewej) odbiera nagrodę Home Zone dla Valevsky Home Jewerly

Towarzystwa dotrzymywali mi właściciele CityDesign, którzy, jak mało kto, potrafią zachwycić równie mocno awangardowymi, jak i na wskroś klasycznymi podłogami.

Galowy listopad zakończyłam eventem uświetniającym otwarcie showroomu marki Marazzi, produkującej płytki i płyty gresowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zaawansowanej technologii i doskonałej jakości surowców ceramika Marazzi idealnie imituje kamień, marmur, a także drewno. W showroomie (Budynek Eurocentrum, Pion Delta, Al. Jerozolimskie 132) można zobaczyć nie tylko bardzo bogatą ofertę próbników, ale także inspirujące aranżacje z wykorzystaniem ich produktów. Warto zajrzeć!

podsumowanie listopada - marazzi ceramiche - homelikeilike.com

marazzi ceramiche showroom a varsavia - homelikeilike.com

Grudzień, jak już wspomniałam, to jak co roku czas pełen wyzwań i zdecydowanie pod znakiem świątecznych dekoracji, zwłaszcza że w tym roku przygotowuję je wspólnie ze sklepem Sweet Living w ramach ich nowej usługi dekorowania wnętrz.

sweet living oferta - homelikeilike.com

A ponieważ robię tu podsumowanie listopada, zobaczcie, dekoracje, które właśnie w listopadzie wykonałyśmy wspólnie z dziewczynami.

dekoracje sweet living - homelikeilike.com

dekoracje sweet living - homelikeilike.com

Zaglądajcie na bloga, bo już za parę dni pokażę wam kolejne moje pomysły na świąteczne ozdoby z granatowymi akcentami.


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –