Podłoga z katalogu, czyli projekt małe mieszkanko

Prawda jest taka, że w kolejce i w brudnopisie czeka niemal dziesięć wpisów do skończenia, tymczasem na blogu nowości pojawiają się, jak widać… Macie jakiś pomysł na to, żeby zdopingować mnie do częstszego pisania? Wykazując wszelkie dobre chęci, powracam z nowinkami, a dzisiejszą bohaterką będzie podłoga z katalogu.

Kto bywa tutaj, lub na moim profilu na Instagramie, ten wie, że jestem ogromną i gorącą fanką podłóg produkowanych przez team Citydesign. Zanim mogłam postawić na ich dębowej podłodze swoje osobiste stopy, minęło wiele czasu, na tyle dużo, by zaprzyjaźnić się z Karoliną i Piotrem, którzy nie tylko są prawdziwymi fachowcami, ale i wspaniałymi przyjaciółmi. O tym, jak przyszli mi z pomocą, opowiem wam już wkrótce… Kto wie, może w kolejnym wpisie? Chcecie?

Tymczasem chcę tu zostawić wspomnienie wyjątkowej pracy, jaką wykonaliśmy w większym gronie, parę tygodni temu. Pisałam o tym na Insta Stories, ale zdarzenie zasługuje na trwalszy zapis, dlatego dzisiaj wracam ze zdjęciami z backstage’u z sesji zdjęciowej do najnowszego katalogu Citydesign. Na celowniku oczywiście ich podłoga. Moja podłoga! Kultowa dębowa francuska jodełka z małego mieszkanka na Pradze.

Na zdjęciach backstage’owych się nie skończy, ponieważ efekt sesji zdjęciowej jest tak piękny, że po prostu muszę wrzucić tu również zdjęcia katalogowe.

Autorką tych zdjęć jest Marta Behling, działająca jako Pion Poziom, specjalizująca się w fotografii wnętrz. Jest tak dobra w tym, co robi, że nic dziwnego, iż przychodzą do niej ludzie z ekstra wnętrzami. Zajrzyjcie na profil Marty, sami się przekonacie.

A teraz zostawiam was z fotorelacją tego, co działo się w mini-apartamencie na Pradze.

team citydesign i ich podłoga - homelikeilike.com

Team Citydesign w bliskim kontakcie z ich podłogą

podłoga citydesign - homelikeilike.com

Historia wnętrz w teorii, historia wnętrz w praktyce, ponieważ takie podłogi piszą współczesną historię wnętrz

podłogi citydesign - homelikeilike.com

Marta Behling z Pion Poziom przy pracy

podłoga citydesign - homelikeilike.com

Na celowniku podłoga Citydesign. Zdjęcie: Marta Behling

jodełka francuska citydesign - homelikeilike.com

A oto już efekty sesji: podłoga Citydesign

podłoga dębowa - homelikeilike.com

Zdjęcie: Marta Behling, Pion Poziom dla Citydesign.com

chevron - homelikeilike.com

Zdjęcie: Marta Behling, Pion Poziom dla Citydesign.com

dębowy parkiet - homelikeilike.com

Zdjęcie: Marta Behling, Pion Poziom dla Citydesign.com

 


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –