Plany na jutro, czyli czego możecie się spodziewać

Ten wpis będzie się troszkę różnił tego, co zostawiam tu wam zazwyczaj. Przedstawiam wam moje plany, które, jak przekonacie się z treści, będą miały również formę planów architektonicznych. Zapraszam, czytajcie.

Kiedy wielu już rzuciło w kąt noworoczne postanowienia, ja zaczynam planować i zapełniać terminarz całą masą notatek. Nie dajcie sobie wmówić, że jeden dzień jest lepszy na snucie planów od drugiego, Skąd przekonanie, że pierwszego stycznia łatwiej zacząć niż dziewiętnastego? Czy jeśli nie miałam gotowej magicznej karteczki na trzydziestego grudnia, to kolejna okazja do jej spisania nadarzy mi się dopiero za rok? Czyż nie jest to przezabawna bzdura?

shells - homelikeilike.com

Mam plany. Mam plany na kolejne wpisy, na działania, rozmowy. Mam również plany do zagospodarowania. Plany mieszkania, do którego niedawno się wprowadziłam. Już wiem, jesteście bardzo ciekawi, co tu mam, czym dysponuję i co postanowiłam tu zrobić. Powoli urządzam się. Do tej pory nieśmiało pokazałam wam kilka ująć z pokoju dziennego i z sypialni, ale dość ostrożnie, choćby dlatego, żeby nie było widać nierozpakowanych jeszcze kartonów. Ale tych ubywa, na szczęście. Są nadal, ale jeszcze chwila i mam nadzieję, że znikną.

Dlatego w najbliższych tygodniach i miesiącach zamierzam wam pokazać, jak sobie poradziłam z bardzo małym salonem z aneksem kuchennym. Przedstawię wam rzut pomieszczenia z rozmieszczeniem mebli i oczywiście zdjęcia stanu faktycznego.

Podobnie z sypialnią, która pełni również funkcję mojej małej pracowni. Niemal nieustannie okupowana przez tabun małych ludzików. Zamierzam wam opowiedzieć o kolorystyce i próbie jak najrozsądniejszego wykorzystania przestrzeni. Tu również będą rzuty i opisane kluczowe, w przypadku ciasnego pomieszczenia, odległości.

Po raz kolejny w krótkim odstępie czasu podejmuję wyzwanie w postaci urządzenia pokoju dziecięcego. Tym razem poprzeczka idzie w górę: pokój jest jeszcze mniejszy i musi pomieścić dwa łóżka. Co powiecie na pomysł dziewczęcej sypialni z łóżkiem piętrowym?

Oprócz tego zamierzam wrócić do moich rozważań na temat tego, co na ścianach. Treść ujęta w ramy – obrazy, grafiki, mniej znane formy twórczości plastycznej. Chciałabym wspólnie z wami porozważać na temat sztuki w ogóle. Na ile jest ona dla nas ważna.

Obiecuję również kolejne wędrówki po pięknych wnętrzach i spotkania z ciekawymi osobami. Mnie te kontakty niezwykle inspirują i wzbogacają, mam nadzieję, że i wy w ten sposób odbieracie moje relacje.

A na dokładkę, jeszcze chwilka, szykuję dla was dwie niespodzianki. Nie zdradzę szczegółów, ale powiem tylko tyle, że będziecie mieli możliwość troszkę lepiej mnie poznać (mam tremę!), a także odkryję przed wami nową formę mojego działania.

A może macie własne sugestie? Jestem otwarta na wszystko, co macie mi do powiedzenia. W ogóle jestem na was otwarta, bo jesteście moimi wspaniałymi partnerami internetowych rozmów.

bedside table styling - homelikeilike.com


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz