Peony Party 5 – jedyny taki pachnący konkurs

Piąta edycja konkursu to nie byle co! Czas zdmuchnąć kurz z bloga i ogłosić wyniki. Za chwilę poznacie zwycięzców Peony Party 5, piątej edycji jedynego w swoim rodzaju konkursu.

Uwierzycie, że już pięć razy bawiliśmy się razem na Peony Party? Zaczęło się całkiem spontanicznie, niespełna dwa miesiące po narodzinach bloga homelikeilike. Nawet nie trzeba było was szczególnie namawiać do wspólnej zabawy – co roku ochoczo zgłaszacie pachnące zdjęcia z aranżacjami piwonii.

W tym roku, właściwie już tradycyjnie, bawili się razem z nami stali sponsorzy nagród: Sweet Living Home Inspirations i Modern Classic Home, ale dołączyli także nowi: Alicja Wierzbicka – malarka, która najbardziej umiłowała sobie technikę oleju oraz Mam Poukładane – marka, która projektuje i produkuje gustowne i bardzo praktyczne plannery-magnesy.

Alicja Wierzbicka Art ufundowała jeden ze swoich obrazów i już za moment napiszę wam, kto go otrzyma, jako zwycięzca pierwszego miejsca.

alicja wierzbicka art - homelikeilike.com - peony party 5

Sklep Sweet Living Home Inspirations postanowił nagrodzić dwa pierwsze miejsca niezwykłą porcelaną z linii HAMPTON COLLECTION by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living (filiżanką do herbaty i filiżanką do kawy), natomiast trzecie wyróżnić uroczym zestawem Summer Vibes Set.

sweet living - homelikeilike.com - peony party 5

Sklep Modern Classic Home przekazał w charakterze nagród dwie eleganckie świece zapachowe YSTI.

modern classic home - homelikeilike.com - peony party 5

I w końcu przepiękne plannery, ufundowane przez Mam Poukładane.

mam poukladane - homelikeilike.com - peony party 5

Napiszę to, co piszę co roku: podzielenie nagród między uczestników to bardzo trudne zadanie. Nigdy nie udaje się wyróżnić wszystkich najpiękniejszych zdjęć. Pozostaje tylko obiecać, że za rok znowu wrócimy do zabawy i wtedy po raz kolejny będzie szansa na wygraną. A teraz już nie przedłużam i informuję, że:

PIERWSZE MIEJSCE

homelikeilike.com - peony party 5

zajęło zdjęcie, które nas wszystkich zachwyciło kolorystyką – zupełnie nową, zapadającą w pamięć oraz doskonałą kompozycją.

Obraz Alicji Wierzbickiej, filiżanka do herbaty HAMPTON COLLECTION by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living, mała świeca zapachowa YSTI Modern Classic Home i Planner-magnes od Mam Poukładane otrzymuje @justynacis za zdjęcie:

justynacis - homelikeilike.com - peony party 5
Zdobywca 1 miejsca w #peonyparty5

DRUGIE MIEJSCE

homelikeilike.com - peony party 5

Nagrodzone zostaje dużą świecą zapachową YSTI Modern Classic Home, filiżanką do kawy HAMPTON COLLECTION by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living oraz plannerem od Mam Poukładane, a zwyciężczynią tych nagród zostaje @Rosehill_1976 ze zdjęciem:

rosehill_1976 - homelikeilike.com - peony party 5
Zdobywca drugiego miejsca w #peonyparty5

I w końcu

TRZECIE MIEJSCE

homelikeilike.com - peony party 5

postanowiliśmy przyznać za piękne zdjęcia, a także zaangażowanie, nagradzając je zestawem Summer Vibes Set od Sweet Living oraz plannerem od Mam Poukładane, które wędrują do Clary Burro.

clara burro - homelikeilike.com - peony party 5
Zdobywca 3 miejsca w #peonyparty5

Jak zwykle, to jeszcze nie może być koniec. Postanowiliśmy przyznać tylko jedno wyróżnienie, chociaż powinno być ich co najmniej dziesięć, ale nie możemy nagrodzić wszystkich… (szkoda!).

Chociaż osoba ta zdobyła nagrodę dokładnie rok temu, w tym roku odebrała nam mowę niesamowitą aranżacją. Nie dało się przejść obok niej obojętnie…

WYRÓŻNIENIE

homelikeilike.com - peony party 5
Wyjątkowe wyróżnienie w #peonyparty5

w postaci zapachu samochodowego Max Benjamin od Sweet Living oraz bukietu magnolii od Modern Classic Home otrzymuje w tym roku @klaudiarog

klaudiarog - homelikeilike.com - peony party 5

Wszystkim wam ogromnie dziękujemy za udział, pachnące zdjęcia i emocje. I jak zwykle: do zobaczenia za rok!