Peony party 4 – finał

Peony party 4 zakończone. Nie trzymam was dłużej w napięciu. Po obradach, które tradycyjnie były długie i trudne, wybraliśmy trzy pierwsze miejsca, dwa wyróżnienia i przyznaliśmy nagrody. Oto zwycięzcy czwartej edycji.

Jeszcze raz muszę napisać, że ciężko wybrać kilka najpiękniejszych zdjęć, kiedy tonie się w morzu przepięknych kadrów. Dziękujemy wam za takie liczne uczestnictwo! Ja sama dziękuję również sponsorom, bo za ich sprawą Peony Party 4 w tym roku było nadzwyczaj bogate.

Glam Home
Hamptons Home & Living
Modern Classic Home
Sweet Living

Przyznam szczerze, że każdą z nagród sama bym chętnie przygarnęła. Ale nie przygarnę, ponieważ wędrują one do zwycięzców.

Wraz z upływem czasu na umieszczanie zdjęć konkursowych wybraliśmy dwanaście zdjęć finałowych z IG i z FB. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć tych zdjęć na social mediach, oto ścisła dwunastka Peony Party 4:

 peony party 4 - homelikeilike.com

peony party 4 - homelikeilike.com

Zaczynamy od wyróżnień. Wyróżnione zdjęcia zostały nagrodzone torbą na zakupy, ufundowaną przez Sweet Living oraz świecą zapachową od Modern Classic Home.

torba na zakupy sweet living

Wyróżnienie

otrzymuje właścicielka profilu na IG itsme_tatjana, autorka tego oto zdjęcia:

peonyparty4 - homelikeilike.com

Oraz autorka i właścicielka pięknego bukietu piwonii, polapolok:

peony party 4 - homelikeilike.com

Czas na

Trzecie miejsce

Oto bogaty pakiet nagród: Flaming ogrodowy  z Modern Classic Home, Patera z serii Blue Peony z Hamptons Home & Living oraz Kubek termiczny firmy Riviera Maison i Torba na zakupy od Sweet Living.

peony party 4 - homelikeilike.com

Te wszystkie nagrody powędrują do uczestniczki, która zachwyciła wszystkich swoją kreatywnością i ogromną energią. Instagram tonął w piwoniach dzięki niej. Mowa o właścicielce konta creativehomeliving:

peony party 4 - homelikeilike.com

Drugie miejsce

Złota podstawka-ozdoba GREEK GOLD z Glam Home, Kwiatowy dzbanek z serii Blue Peony z Hamptons Home & Living, Pastelowo-szary puf z Modern Classic Home, oraz Torba na zakupy od Sweet Living

już za chwilę ozdobią wnętrza właścicielki konta Klaudiarog i być może rozweselą zasmuconego “Stefana”, który nas wszystkich zachwycił.

peony party 4 - homelikeilike.com

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Wstrzymujemy oddech, bo czas na:

Pierwsze miejsce

Przepiękny plafon Silver Bell z Hamptons Home & Living, pozytywnie kolorowa poduszka Summer Feelings i torba na zakupy od Sweet Living, Świeca zapachowa Prosecco Rose z Glam Home to nagroda dla najbardziej nostalgicznego zdjęcia w tym konkursie

Piękna, samotna, minimalistyczna piwonia w kadrze Jolanty Kosińskiej.

Bardzo wam dziękuję za udział i za to, że dzięki waszemu entuzjazmowi co roku ten konkurs wypełnia emocjami całą sieć. Dziękuję, że na niego czekacie i oznaczacie hasztagiem swoje zdjęcia jeszcze długo po zakończeniu eliminacji, dopóki kwitną piwonie! Do zobaczenia za rok. Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej, że będzie jeszcze więcej nagród i jeszcze więcej nagrodzonych.

Zwycięzców proszę o kontakt w sprawie odbioru nagród.

 


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –