Peony party 2 – konkurs z piwoniami w roli głównej

W zeszłym roku, po niespełna dwóch miesiącach istnienia bloga, zaprosiłam was do udziału w konkursie Peony Party. Waszym zadaniem było przesłanie własnoręcznie wykonanego zdjęcia piwonii w wazonie. To była prawdziwa uczta! Zostałam zasypana masą przepięknych kwiatów, tak wspaniałych, że aż pachniały! Wysyłaliście je do mnie nawet już po zakończeniu konkursu. Dlatego w tym roku nie mogło zabraknąć Peony Party 2.

Zasady są właściwie takie same. Zapraszam do konkursu wszystkich, którzy lubią przebywać z home like I like – na blogu i w mediach społecznościowych. Właśnie tam czekam na wasze zdjęcia przedstawiające piwonie. Będzie wspaniale, chociaż nie jest to wymóg bezwzględny, jeśli gdzieś w kadrze pojawi się coś związanego z moim blogiem (strona wyświetlana na wyświetlaczu komputera, telefonu, tableta lub po prostu bilecik, karteczka, z napisem home like I like).

peony party 2 - homelikeilike.com

Zdjęcia możecie publikować na Instagramie, oznaczając je #peonyparty2 i #homelikeilike lub na Facebooku, wysyłając je do mnie w prywatnej wiadomości lub wrzucając na osi fanpage’a, a ja, jak zwykle, będę je umieszczać w specjalnym konkursowym albumie.

Na zdjęcia czekam przez  2 tygodnie, do 9 czerwca (w cieplejszych regionach kraju piwonie już kwitną, u mnie w ogrodzie są jeszcze w pąkach). Po tym czasie spośród 5 zdjęć finałowych wybiorę jedno i nagrodzę je. Do finału przejdą 2 zdjęcia z Instagrama z największą liczbą polubień, 2 zdjęcia z Facebooka z największą liczbą polubień oraz jedno zdjęcie specjalne (które powali mnie swoim pięknem, ale z różnych przyczyn nie zdobędzie tylu polubień, co finałowe kadry).

gold cat - barbara sniegula - homelikeilike.com

peony party 2

Nagrodą jest porcelanowy kot, malowany prawdziwym złotem, zaprojektowany i ręcznie wykonany przez Barbarę Śniegulę. Autorka pisze o nim tak:
Elegancki, oszałamiający kot, wykonany ze szlachetnej porcelany malowanej ręcznie prawdziwym złotem. 100% hand made, oryginalny, sygnowany projekt, wykonany w Polsce w mojej małej pracowni we Wrocławiu. Wyszukany prezent dla kolekcjonerów i prawdziwych czcicieli kotów. Wyrafinowany drobiazg, subtelnie rozświetlający nowoczesne wnętrza.

peony party 2 - homelikeilike.com

Zaczynamy Peony Party 2!


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –