odpicowane mieszkanie kasia jaroszynska

Odpicowane mieszkanie, czyli TVN u mnie

Kto z was zna cykl “Odpicowane mieszkanie”, krótkie reportaże z domów i mieszkań, które Kasia Jaroszyńska uznała za interesujące na tyle, by umieścić w swoim programie? Zupełnie niespodziewanie (możecie wierzyć lub nie) zapukała również do moich drzwi. Emisja już jutro!

Czy wiecie, że pierwszym domem, jaki Kasia w ramach “Odpicowane mieszkanie” odwiedziła ze swoją ekipą, był Drewniok Maggie i Dawida? Ten, który pokazywałam u siebie jesienią 2015. Seria rozwinęła skrzydła i tak oto czterdziesty drugi próg, jaki przekroczyła Kasia z ekipą, to próg mojego mieszkanka.

Oto film zrealizowany w miejscu, gdzie obecnie mieszkam. Tak bardzo mi miło, że realizatorzy pokazali je w tak pięknych ujęciach. Dziękuję!

KLIKNIJ TUTAJ by zobaczyć film

odpicowane mieszkanie tvn - homelikeilike.com

O tym, jak wygląda takie nagranie i w ogóle praca z zespołem specjalistów reprezentujących media, miałam już pewne wyobrażenie, ponieważ (pewnie pamiętacie) w styczniu nagrywałam reportaż z firmą Seart (o ich wizycie u mnie możecie poczytać TUTAJ). Mam za sobą jeszcze jedno doświadczenie tego typu – co to było i jakie tego są efekty dowiecie się już niedługo!!!

To, co na filmie trwa kilka czy kilkanaście minut, to efekt całodniowej pracy zespołu osób na planie, nie mówiąc o obróbce materiału w kolejnych dniach. Nagranie trwa od rana do słusznego popołudnia i przez ten czas w mieszkaniu panuje hmm… twórczy nieład, nad nim natomiast unosi się pył wzbijany przez burzę mózgów.

odpicowane mieszkanie - homelikeilike.com

Zostawiam wam parę zdjęć zrobionych w biegu, komórką (wybaczcie jakość!). Atmosfera była fantastyczna. Jeszcze raz dziękuję Kasi, Piotrowi i Adamowi!

Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć efekt poniedziałkowej pracy. Zapraszam was na piątek, do bloku Dzień dobry TVN, między 8.00 a 11.00. Wypatrujcie mieszkanka inspirowanego stylem Hampton.

Na planie “Odpicowane mieszkanie”

odpicowane mieszkanie - homelikeilike.com

Hm… Podoba mi się kamera w tym miejscu! Dobrze mi się komponuje z karniszem i lampą, ha! ha! ha!

cofee table - homelikeilike.com

kasia jaroszyńska - homelikeilike.com

odpicowane mieszkanie - homelikeilike.com

odpicowane mieszkanie - homelikeilike.com

odpicowane mieszkanie - homelikeilike.com

Och, jak mi się podoba Kasia na moim foteliku! Kasia! Wpadaj do mnie częściej!


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz