Nowe biurko, nowa sypialnia, nowy rok

W mojej sypialni pojawiło się nowe biurko. W mojej nowej sypialni. A ja sama właśnie zaczęłam nowy, kolejny rok życia i w nowych okularach chwytam nowe spojrzenie na świat.

Jak wiecie, kończę prace remontowo-wykończeniowe w kuchni i w toalecie. Co prawda dużo już zrobiłam, ale wciąż nie na tyle dużo, by móc pokazać wam coś konkretnego. Właściwie w całym moim mieszkaniu co jakiś czas pojawia się coś nowego, a zwłaszcza nowe pomysły aranżacyjne, jednak doprowadzenie wszystkiego do końca jest dla mnie sztuką tajemną, której opanowanie sprawia mi spory kłopot.

Z końcem wakacji wymieniliśmy z firmą Seart kilka serdecznych maili. Zapytali, co słychać, a ja akurat tego samego dnia otrzymałam informację o powierzeniu mi tłumaczenia kolejnej książki. Po kilku godzinach przyszedł kolejny mail: Pani Luizo, znamy się nie od dzisiaj, chcielibyśmy, żeby pisała pani przy naszym biurku.

To był dzień dobrych wiadomości! Nowe biurko! W prezencie!

Chociaż Kasia Jaroszyńska goszcząc u mnie z programem “Odpicowane mieszkanie” zachwycała się moim starym, gomułkowskim biurkiem, muszę przyznać, że ja sama nie mogłam już na nie patrzeć. Wydawało mi się ciężkie, a jego ciemna plama działała na mnie dość przytłaczająco. Pracowałam przy nim prawie dwadzieścia lat. Wystarczy.

Ponieważ mogłam wybrać dowolny model biurka Seart, z przyjemnością oddałam się buszowaniu po ich stronach. Mój wybór padł na klasyczne, biurko świerkowe z kolekcji Margot, w kolorze pełnej bieli i pełnej jasnej szarości.

Nowe biurko okazało się być dla mnie nie tylko zdecydowaną zmianą aranżacyjną, ale także wyraźnym udogodnieniem. Stare biurko, niedostosowane do obecnych realiów (praca na klawiaturze), było po prostu niewygodne. Nie przypuszczałam, że obniżony, wysuwany blat na klawiaturę czy laptopa może być tak bardzo praktyczny! Moje nadgarstki w końcu wypoczywają. A oczy cieszą się.

Razem z nowym biurkiem rozpoczęłam zmiany aranżacyjne w sypialni. Postanowiłam ją rozjaśnić i uprościć, redukując ilość deseni. Pokazuję wam stan pośredni. Zajdą tu jeszcze zmiany, o których będę was na bieżąco informować.

Tymczasem pozdrawiam was zza mojego biurka, a firmie Seart gorąco, gorąco dziękuję! Kończę ten wpis i wracam do tłumaczenia.

MOJE NOWE BIURKO

nowe biurko - homelikeilike.com nowe biurko - homelikeilike.com nowe biurko - homelikeilike.com bedside table - homelikeilike.com bedroom - homelikeilike.com

nowe biurko - homelikeilike.com nowe biurko - homelikeilike.com nowe biurko - homelikeilike.com nowe biurko - homelikeilike.com


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

 

nowe biurko - homelikeilike.com