NAP Mysia 3 – piechotą po wnętrzach

Za oknem leje, a ja mam dla Was kolejną porcję wrażeń z jesiennego spaceru po Warszawie. Dzisiaj zza żółtych liści wyłoni się NAP Mysia 3.

Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie potrzebuję koloru. Może i szary jest modny, ale stanowczo przereklamowany. Nie w listopadzie. Wyjmuję więc z zasobnika jesienne, złote zdjęcia, które zrobiłam na Mysiej 3, przy okazji odwiedzin w NAP. Mysia to przede wszystkim klimatyczne miejsce. Wystarczy zerknąć w bok od Nowego Światu, by odkryć przyjazną uliczkę z ograniczonym ruchem samochodowym. Nowoczesne budownictwo naturalnie komponuje się na niej ze starymi budynkami. Uliczka sprawia wręcz wrażenie małego placu i miło się po niej spaceruje, bo panuje na niej atmosfera przyjemnego porządku. W ciągu handlowym znajduje się kilka ekskluzywnych butików odzieżowych, ale oczywiście punktem dominującym jest dom handlowy Mysia 3.

NAP Mysia 3 - homelikeilike.com

NAP Mysia 3 - homelikeilike.com

Między innymi ma tutaj swoją siedzibę jeden ze sklepów firmy NAP. Towary są wyeksponowane na dwóch poziomach – na parterze znajdziemy głównie tekstylia, natomiast poziom -1 to ekspozycja mebli, oświetlenia i naczyń.

Wśród artykułów tekstylnych pierwsze miejsce zajmują lny, ale nie brak owczej wełny i kaszmiru – pledy i koce maja świetną jakość.

Szeroką ofertę NAP stanowią meble tapicerowane – tworzą ją sofy i fotele o prostych, geometrycznych, wręcz surowych formach. Jednak także ci, którzy szukają czegoś ciepłego, z romantyczną nutą, nie wyjdą zawiedzeni. Ogromnie żałuję, że nie dotarłam na prezentację nowej linii MELiSA (autorstwa Tomasza Augustyniaka), jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie. Meble MELiSA mają przyjazne wzornictwo i… ceny.

Właściciele marki w sposób dobrze przemyślany dobierają brandy tworzące ich ofertę. Wzornictwo spod znaku Tom Dixon jest piękne, dlatego bez trudu oprze się przemijaniu mód. Zarówno oświetlenie, meble, jak i akcesoria są wykonane ze szlachetnych materiałów. Zakup tych artykułów to inwestycja w porządny, ponadczasowy design.

NAP Mysia 3 - homelikeilike.com

Na Mysiej 3 najbardziej spodobała mi się porcelana (zaskoczenia nie ma, prawda?). Znajdziemy tu sporą przestrzeń dedykowaną przepięknej niemieckiej porcelanie firmy Reichenbach. Jej forma i kolorystyka jest dokładnie taka, jak lubię.

Rozstrzał cenowy w ofercie sklepu jest bardzo duży. Zachęcam do odwiedzin także tych, którzy szukają drobiazgów, choćby na prezenty świąteczne, docenią je miłośnicy estetycznego wzornictwa i naturalnych surowców.

NAP Mysia 3 - homelikeilike.com


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –