Mój pokój w stylu coastal

W niedzielę pokazałam wam piękne australijskie wnętrze, dzisiaj w takim razie czas na mój pokój w stylu coastal. Przy okazji pochwalę się wam moimi nabytkami. Z ceramiką, jak zwykle, łączy się jakaś historia. Za chwilę ją poznacie!

Siedziałam sobie w kuchni, a raczej stałam, bo szykowałam naleśniki, usiłując jednocześnie strzelić sobie gustowne selfie, ale w tym naprawdę nie jestem najlepsza. Na selfie mi zależało, bo nie mogłam się napatrzeć na fartuszek upolowany na wyprzedażach w Zara Home, oczywiście w kolorystyce blue and white.

blue and white obsession - homelikeilike.com

Strojąc niepoważne miny do własnego telefonu nagle usłyszałam dźwięk nadchodzącego sms-a. Otwieram. Od mojej pani Ani, fryzjerki. Hm… A cóż to za wiadomość? Zdjęcie dwóch biało-niebieskich wazonów z wiadomością: “Pani Luizo, znalazłam takie wazony w sklepie z bibelotami, może Panią zainteresują”.

Załączone zdjęcie przedstawiało dwa spore wazony ze wzorem kwiatu wiśni, dla odmiany biały wzór na niebieskim tle. Zaczęłam się zastanawiać: Mam już tyle tych skorupek. Na brak nie narzekam… Lecz… Z drugiej strony, gdy znalazłam fryzjera idealnego, który nie tylko wyprowadził moje włosy z zielonkawej rudości, ale i uratował przesuszone długości filcujące się po każdym myciu, a także zawsze może mnie przyjąć, gdy tego potrzebuję, czego chcę więcej od swojego fryzjera idealnego? Żeby myślał o minie na widok niebieskich wazonów! Czyż nie jestem szczęściarą!? Kupię je, żeby przypominały mi o tym codziennie!

I tak oto stałam się posiadaczką dwóch nowych biało-niebieskich skorupek ze sklepu z gratami. Z tej radości nie omieszkałam pobiec na balejage i jeśli po drodze wam do Piaseczna, to piszcie, a zdradzę wam kontakt do fryzjerki idealnej! Pani Aniu, dziękuję!

Kolejny zakup to liście bananowca. Wchodzę sobie do Sweet Living Home Inspirations, a dziewczyny witają mnie od progu: “Luiza, mamy liście, dokładnie takie, jakie pokazałaś na mood-boardzie! Właśnie przyszły” I faktycznie, uroczo obszarpane liście bananowca, niemal identyczne z tymi, które rosną w moim ukochanym ogrodzie na Sardynii! Wzięłam trzy. Wstawiłam do nowego wazonu i nagle zrobiło się… no niemal jak u Annette Nardini!

Pokój w stylu coastal

pokój w stylu coastal - homelikeilike.com

pokój w stylu coastal - homelikeilike.com

babana leaves - homelikeilike.com

Liście bananowca ze Sweet Living Home Inspirations

pokój w stylu coastal - homelikeilike.com

blue and white jar - homelikeilike.com

Takie wazony!!!

blue and white interiors - homelikeilike.com

flowers - homelikeilike.com

Uwielbiam pełniki.

blue and white interiors - homelikeilike.com

Uwaga! Biblioteczka powolutku się rozrasta, widać?

flowers - homelikeilike.com

Daleko mi do jej minimalizmu, nic na to nie poradzę, ale chyba nie jest źle, jak sądzicie? Ktoś z was ma jeszcze ochotę na pokój w stylu coastal?

Wpis zostawiam zaskakująco wcześnie, bo za moment biegnę do Sweet Living Home. Nie, nie po kolejne liście, a na impręzę. Nie zdradzę na razie szczegółów, ale dostałam zaproszenie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Czekajcie na relację!


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz