Konkurs Peonyparty #3 – piwoniowe szaleństwo

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że właśnie rusza konkurs Peonyparty #3. Już po raz trzeci zachwycamy się piwoniami. Uwielbiam się z wami bawić, a grono na party nam się powiększa. W tym roku pula nagród rozkwitła jak… piwonia w maju!

Razem z Modern Clasic Home i Sweet Living Home Inspirations zapraszam was do kwiatowej zabawy. O zasadach udziału w konkursie za moment, pozwólcie, że najpierw trochę sobie pogawędzę.

W porannym poście na IG i na FB obiecałam wam opowiedzieć, gdzie byłam wczoraj. Otóż wczoraj bawiłam się na 7 urodzinach Sweet Living Home Inspirations. Solenizantki mają gest i tym, którzy nie mogli wraz z nimi zjeść urodzinowego tortu, oferują bony do realizacji w swoim sklepie (żadnych warunków, żadnych ograniczeń – wygrywacie, dostajecie bon i wybieracie po prostu to, co wam się podoba).

Zwroty wypadków w życiu są zazwyczaj szybkie i zaskakujące. Paweł Puszczyński jeszcze rok temu bawił się z nami (i prawie prawie wygrał), tymczasem w tegorocznej edycji funduje nagrody i to jakie! Trzy nagrody (patrzcie niżej), a do tego, przez 7 dni od ogłoszenia wyników WSZYSCY czytelnicy homelikeilike.com będą mogli skorzystać z 20% upustu na zakupy powyżej 200 zł, zrealizowane na stronie www.mchome.pl

konkurs peonyparty 3 - homelikeilike.com

No dobrze, zasady zabawy.

Konkurs Peonyparty #3

  • W konkursie biorą udział wasze zdjęcia przedstawiające piwonie.
  • Każdy może zgłosić do konkursu dowolną liczbę zdjęć.
  • Zakładam, że wszyscy zgłaszający swoje zdjęcia na konkurs peonyparty #3 lubią i mnie, i Sweet Living Home Inspirations, i MC Home, i są naszymi fanami na FB  i na IG.
  • Zdjęcia można zgłaszać w tych dwóch mediach społecznościowych.
  • Jeśli zgłaszacie zdjęcie do konkursu na Instagramie, musicie je otagować nazwami @homelikeilike @sweetlivinghomeinspirations oraz @modernclassichome oraz koniecznie hashtagiem #peonyparty3 W konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia opublikowane przed datą ogłoszenia konkursu.
  • Jeśli zgłaszacie zdjęcie do konkursu na Facebooku, prześlijcie je do mnie na Fanpage Homelikeilike. Wszystkie przesłane zdjęcia, jak co roku, zostaną umieszczone w albumie konkursowym i pod nimi będzie można oddawać głosy.
  • Konkurs trwa od dzisiaj do 10 czerwca, czyli 2 tygodnie. Długo i nie długo, ponieważ piwonie w Polsce różnie dojrzewają, a chcemy dać szansę wszystkim. 10 czerwca o 24.00 (sobota) trzy zdjęcia z Instagrama i 3 zdjęcia z Facebooka, które zdobędą największą liczbę polubień, przejdą do finału. Fundatorzy nagród przy moim skromnym udziale wybiorą zwycięzców, których ogłoszę w niedzielę wieczorem.
  • Trzech zwycięzców otrzyma:

peony party sweet living i mc home - homelikeilike.com

1) Poduszkę Jungle Parrots MC Home + Bon na zakupy 50 zł (bez ograniczeń) w Sweet Living Home Inspirations

2) Świecę zapachową YSTI Carbon MC Home + Bon na zakupy 50 zł (bez ograniczeń) w Sweet Living Home Inspirations

3) Świecznik-wazon z platynowym paskiem MC Home + Bon na zakupy 50 zł (bez ograniczeń) w Sweet Living Home Inspirations

Moi drodzy, do dzieła! Niech wam pachną piwonie!

peonyparty 3 - homelikeilike.com

konkurs peonyparty 3 - homelikeilike.com

peony party - homelikeilike.com

peonies - homelikeilike.com


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz