Konkurs – Jesienny chill out

Jesień jest jak pełna seksapilu kobieta. Robi z nami co chce. Jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu łkaliśmy boleśnie, lato, nie odchodź, gdy tylko zajęła jego miejsce, upajamy się jej urokiem. Zachwyceni miękkimi pledami, wtuleni w przytulne fotele fundujemy sobie jesienny chill out.

Jestem pewna, że tych chwil macie całą masę, dlatego one będą tematem najnowszego konkursu.

Jesienny chill out

jesienny chill out

jesienny chill out

jesienny chill out

jesienny chill out

jesienny chill out

jesienny chill out

Czekam na wasze zdjęcia. Mają być błogie i jesienne. To wszystko. Przesyłajcie je do mnie na fan page na FB lub udostępniajcie na Instagramie. Nagrodą jest stary, porcelanowy zestaw śniadaniowy – bohater moich zdjęć. To jedna z moich zdobyczy z letniego polowania na pchlich targach. Czyż nie jest uroczy? Zapewniam was, że porcelana, z której jest wykonany, jest piękna, delikatna. Spójrzcie na kolory, idealnie jesienne, nawet złote listki, którymi jest ozdobiony, doskonale wpisują się w konwencję konkursu. Komplet jest nagrodą główną i jedyną, jednak jeśli któreś z waszych zdjęć zachwyci mnie szczególnie mocno, nie wykluczone, że przyznam jeszcze jedną nagrodę, niespodziankę.

REGULAMIN KONKURSU

  1. Zrób zdjęcie przedstawiające jesienny chill out.
  2. Prześlij je na mój fanpage na FB, gdzie zostanie umieszczone w specjalnym albumie, lub udostępnij na swoim profilu na Instagramie.
  3. Zdjęcia konkursowe na Instagramie należy koniecznie oznaczyć tagami #jesiennychillout #homelikeilike i zaznaczyć nazwę mojego profilu @homelikeilike
  4. Konkurs trwa od teraz do 7 października do godz. 24.00
  5. Wygrywa zdjęcie, które zbierze największą liczbę polubień.
  6. Zwycięzca otrzyma w nagrodę porcelanowy zestaw śniadaniowy, składający się z filiżanki, spodka i talerzyka.

 

Ważny komunikat!

Znacie to uczucie po imprezie, na której, z pewnych powodów, nie udało wam się spróbować wszystkiego (na co mielibyście ochotę) i dzień później kwilicie: Dlaczego nie zjadłam tych kanapeczek z tuńczykiem!? A sałatka!? Tyle jedzenia, dlaczego?

Boję się, że w piątek będziecie żałować, że nie wysłaliście żadnego zdjęcia na konkurs…

Czuję się też trochę winna, jako nowicjusz na Instagramie, nie wzięłam pod uwagę ogromnych dysproporcji między lajkowaniem tam i na FB, 100 polubień na IG to betka, na FB to niemal wyczyn. Stawiając w jednej kategorii wagowej zdjęcia na IG i na FB nie daję równych szans uczestnikom. Dlatego…
Przedłużam konkurs do soboty 10 października do 24.00 i funduję drugą równorzędną nagrodę za I miejsce na FB (przyznane wg liczby polubień), to znaczy, że jedna nagroda zostanie wręczona autorowi zdjęcia z IG z największą liczbą polubień i druga, równoważna, dla autora zdjęcia na FB z największą liczba polubień. Nagrodami pierwszymi są: znana wszystkim filiżanka i puder w sprayu J.S.Douglas Söhne Witaminy & Olejek Shea. Osoba z bezwzględnie największą liczbą polubień będzie mogła wybrać jedną z tych dwóch nagród, tym samy druga z tych nagród przypadnie drugiej osobie. Czekam na wasze zdjęcia! Teraz każdy ma szansę wygrać!

Zapraszam do zabawy!

jesienny chill out


 

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –