Klasyczna łazienka w męskiej odsłonie

Klasyczna łazienka, uniwersalna baza, dają nieskończone możliwości aranżacji. Wystarczy zmienić kilka dodatków, żeby stworzyć zupełnie inny klimat. Znacie już moją małą łazienkę w kobiecej wersji. Ile trzeba by przeistoczyła się w minimalistyczne męskie wnętrze?

Do tej aranżacji użyłam produktów z oferty najbardziej znanego mężczyzny w polskim świecie aranżacji wnętrz. Zgadniecie? Oczywiście, Paweł Puszczyński z Modern Classic Home zaproponował swojej dodatki.

Zobaczcie, jak wygląda to samo subtelne wnętrze (wcześniej lekko romantyczne z mocnym odniesieniem do stylu coastal TUTAJ CAŁA SESJA) z mocnymi, czarnymi dodatkami.

Żałuję, że nie można oddać na zdjęciach zapachu świecy. W Modern Classic Home można wybierać w bogatej gamie autorskich zapachów. Ta ma ciężki, orientalny aromat.

Zauważcie, że zmieniłam również abażury przy kinkietach (wcześniej białe). Jak wam się podoba taki mocny kontrast?

Ta klasyczna łazienka daje się modelować właściwie w dowolny sposób. Wyraźne dodatki będą decydowały o jej końcowym charakterze. Taką możliwość daje uniwersalna baza w postaci marmuru i klasycznego białego montażu. Ponieważ baterie nie mają typowego retro-wzornictwa, a jedynie linię stylizowaną na klasykę, dają duże pole manewru.

Ręczniki znalazłam w najnowszej kolekcji Zara Home. Korzystaliście kiedyś z ręczników o strukturze plastra miodu? To właściwie klasyk we Włoszech w okresie letnim. Ręczniki o takiej strukturze fantastycznie wchłaniają wodę, oczywiście są dużo lżejsze od ręczników frotte i dlatego w upały są przyjemniejsze w kontakcie z ciałem.

KLASYCZNA ŁAZIENKA

Do stylizacji wykorzystałam następujące produkty z MC Home:

świeca w czarnym szkle
dozownik do mydła NEW YORK
dywanik łazienkowy
wazon z platynowym paskiem
bukiet piwonii
kubek na szczoteczki i pastę NEW YORK
abażury MINI
także lampa sufitowa CAGE 3 pochodzi z MC Home

A wy? Jak zaaranżowalibyście taką łazienkę? Napiszcie w komentarzach


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –