Finał #peonyparty6

Szósta edycja Peony Party uzmysłowiła mi, jak wspaniałą wiosenną tradycję udało mi się stworzyć przy wieloletniej współpracy sponsorów. Wiem, że jesteście tutaj, żeby poznać listę zwycięzców, nie będę więc przeciągać wstępów. Oto wyniki #peonyparty6

W tym roku postanowiliśmy nie numerować miejsc. Z ogromny trudem wybraliśmy finalistów podchodząc do tego zadania z największą sumiennością i wielkim przejęciem.

Alicja Wierzbicka już po raz drugi funduje nagrodę w Peony Party.

Alicja Wierzbicka Art peonyparty6

Jeden z jej olejnych obrazów wisi w moim przedpokoju i często się nim zachwycacie. Alicja, która malarstwa uczyła się w Kijowie, ma swoich fanów właściwie na całym świecie. Jej obrazy zdobią wnętrza we Francji, w Niemczech, w USA, we Włoszech i wielu innych krajach.

Alicja Wierzbicka Art oil painting peonyparty6

Olejny obraz autorstwa Alicji Wierzbickiej, przedstawiający morski pejzaż, wędruje do Reni.

Sądzimy, że nadmorski klimat tego pejzażu pięknie wkomponuje się we wnętrza Reni, która zachwyciła nas intensywnie kobiecym i romantycznym klimatem.

Renia B peonyparty6

Kasia Ziobrzyńska, autorka bloga Simply Interiors i właścicielka oraz kreatorka sklepu z poszewkami Pillow Shop, parę lat temu wygrała w konkursie Peony Party.

Kasia Ziobrzynska peonyparty6

Poszewki Kasi Ziobrzyńskiej to dopracowane w każdym szczególe cudeńka. Zachwycam się deseniami, kolorystyką i naturalnym stylem, który lansuje Kasia. W jej propozycjach jest niedościgniona lekkość. Co więcej, Kasia dopieszcza swoje klientki najmniejszym detalem, dołączając do przesyłki po prostu fragment swojego serca. Dzisiaj jest fundatorką jednej z nagród.

kasia ziobrzynska pillow shop peonyparty6

Piękna poszewka, do wyboru z autorskiej kolekcji Kasi, wędruje dzisiaj do Marty Simply My Style, która od dawna śledzi Peony Party, ale po raz pierwszy pokazała w kadrach wyhodowane przez siebie cudowne okazy. Zasypała Instagram ciepłymi kadrami i oczarowała nas kompletnie!

simply my style marta peonyparty6

W charakterze sponsora debiutuje w tym roku firma Novelle oraz reprezentująca ją dyrektor artystyczna Magdalena Nowak-Trzęsiok. Firma Novelle proponuje nową koncepcję mebli, nazywając swoje kolekcje kostiumami meblowymi.

Magdalena Nowak Trzesiok peonyparty6

Od samego początku inspiracją dla tego wysokiego stolarstwa jest natura – jej kolory, zapach i życiodajna energia. Nie dziwi więc, że świece, będące dopełnieniem oferty, przywołują chwile spędzone wśród natury.

ponyparty6 novelle

Jedna z takich sojowych ekologicznych świec to nagroda dla Marty M_A_Wiertek za zabawę formą, za płatki piwonii przypominające w herbacie płatki róż.

peonyparty6 mawiertek

Kolejną laureatką Peony Party, która tym razem postanowiła przyjąć na siebie rolę sponsora jest znana pod pseudonimem Clara Burro właścicielka sklepu CB Creative Boutique.

Clara Burro

Clara sama projektuje i wykonuje przedmioty do dekoracji domu, także inspirowane naturą. Korzysta ze szlachetnych surowców takich jak aksamit, len i drewno. W jej sklepie na etsy możecie kupić drewniane girlandy, lniane torebki i przepiękne poszewki.

CB Creative Boutique peonyparty6

Jedna z tych podszewek to nagroda dla Knittlle_Homedecor, która pokazała nam piwonie na tle swojego rękodzieła. Kto wie, może w przyszłym roku jej dziergane dekoracje będzie można wygrać w Peony Party?

Knittlle Home Decor peonyparty6

Druga poszewka od Clary Burro

cb reative boutique peonyparty6

powędruje do Dolceaniuska, która pokazała piwonie w pąkach, tworząc z nich piękną, bogatą kompozycję w indyjskim różu.

DolceAniuska peonyparty6

Grono tegorocznych sponsorów zamyka Paweł Puszczyński, właściciel marki i sklepu Modern Classic Home. Paweł Puszczyński to właściwie weteran Peony Party.

Pawel Puszczynski peonyparty6

Zaczął, jak nie trudno się domyślić, jako jeden z laureatów, a od kilku lat funduje piękne nagrody, prosto ze swojego sklepu z artykułami do wystroju wnętrz. Dobierane przez Pawła Puszczyńskiego produkty to absolutne must have dla miłośników stylu Modern Classic, Hampton i Glamour.

peonyparty6 modern classic home

W tym roku postanowił on nagrodzić aż trzy osoby! Każda z nich otrzyma piękny szklany pojemnik, który można wykorzystać jako wazonik na kwiaty, pojemnik na przybory kosmetyczne, cukiernicę lub jakkolwiek podpowie Wam wyobraźnia. A wyobraźnię bez wątpienia bogatą miały:

peonyparty6 modern classic home 2

Magulinek, która pokazała nam piękną kompozycję odwołującą się do klasycznych, nieprzemijających inspiracji

Magulinek peonyparty6

Joanna Stelmaszewska z bukietem piwonii w drodze. Chętnie wybralibyśmy się w tę drogę wraz z nią! To zdjęcie pochodzi ze zdjęć konkursowych zaprezentowanych przez Was na Facebooku, w ramach wydarzenia Peony Party 6.

joanna stelmaszewska peonyparty6

Grupę zwycięzców zamyka Kasia Rosehill_1976 z wyróżnieniem specjalnym, za wspaniałą kontynuację tradycji konkursowych. Rosehill wygrała konkurs w zeszłym roku, ale nie spoczęła na laurach, ani na płatkach piwonii. Pokazała nam, że miłość do tych cudownych kwiatów to coś więcej niż nagrody. To kąpiel w niezwykłej woni, to pieszczota i dostojna oprawa kobiecości.

Rosehill 1976 peonyparty6

Moi drodzy, płatki powoli opadają… Do zobaczenia za rok! Chociaż kusiło mnie, żeby pożegnać się z tym konkursem, dzisiaj już wiem, że tego nie zrobię. Chciałam Wam od siebie ogromnie podziękować za to, że tak bardzo na niego co roku czekacie, że on tak bardzo Was emocjonuje. Dziękuję Wam za Wasze opowieści o tym, jak czasami z trudem zdobywaliście tych parę kwiatów do zdjęcia, o tym, z jakimi wydarzeniami się Wam one kojarzą. Dziękuję za emocje i za wspaniałe doznania estetyczne, w których mogę uczestniczyć dzięki Waszej bezgranicznej kreatywności. Dziękuję Wam w imieniu własnym, ale także w imieniu sponsorów, dla których zadanie selekcji i podziału nagród było niezwykle stresujące i odpowiedzialne.
Aby w jakiś sposób każdemu z uczestniczących dać szansę na jeszcze chwilę świętowania, Kasia Ziobrzyńska zaprasza do swojego sklepu na AFTER PARTY i czeka na Was wszystkich do północy w piątek 26.06.2020 z upustem 15% na swoje poszewki. Wystarczy wpisać kod PEONYPARTY

peonyparty6

To było prawdziwe party! Zabawa, uroczystość i święto! Do zobaczenia za rok!


Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz