Finał konkursu Peony Party

To było PARTY! Wasze zdjęcia aż pachniały piwoniami! Przepiękne stylizacje nasycone kolorami lata! Bardzo wam dziękuję i ogłaszam zwycięzców.

Muszę przyznać, że konkursy wychodzą nam bardzo dobrze!

Peony party to najpiękniejsze party, jakie udało mi się zorganizować.

peonyparty - homelikeilike.com

Już pierwsze zdjęcia, nadesłane przez Barbe Cue, pokazały, że poziom będzie wysoki. Na jej aranżacjach piwonie są tak intensywne, o tak gęstym zapachu, że aż odurzają. Zestawienie kolorystyczne kwiaty-wazon-tło nadaje całości impresjonistycznego klimatu.

Sylwia D. i Marta z Simple My Style pokazały piwonie w towarzystwie biało-niebieskiej ceramiki, dając kolejny dowód na to, że to sprawdzone, idealne zestawienie. Dla obu tłem stały się fantazyjne lustra. Nic, tylko patrzeć i inspirować się!

Ada Toniewypada, jak zwykle, oczarowała zmysłową, bardzo kobiecą i intymną stylizacją; połączyła krótko cięte piwonie z perłowym naczyniem z muszli i bladoróżową świecą.

Agnieszka D. z Lifestyle Inspiracje zaintrygowała niebanalnym wazonem, którym okazała się być… papierowa torba, w której Agnieszka umieściła wazon z wodą.

Niemal w ostatniej chwili Marta z Simple My Style dodała jeszcze jedno zdjęcie, prostą stylizację, gdzie bohaterem pierwszego planu jest niezwykłe przebarwienie kwiatów – czerwone pazurki.

I w końcu propozycja Agnieszki G. z bloga Piękno Ukryte w Detalach, która zdobyła największą liczbę polubień stając się tym samym Zwycięzcą Konkursu na Najlepsze Zdjęcie. Jej kadr to urywek opowieści o wycieczce za miasto, do opuszczonego domku, w którym na tle starych drzwi widzimy piwonie w dzbanku i filiżance, bo przecież… ich zapach jest tak zniewalający, że chciałoby się ich zasmakować wszystkimi zmysłami!

Gratuluję Agnieszce i jeszcze raz, bardzo wam dziękuję za te wspaniałe kreacje!

 

Dużo większy problem był z wyłonieniem najlepszego komentarza. Uwierzcie mi, obrady jury były burzliwe. Podobało nam się kilka komentarzy, oto najlepsze, naszym zdaniem:

komentarze do peony party

Ostatecznie jury postanowiło nagrodzić… (werble) …Piotra J. za męskie spojrzenie na kwiaty.
Ogromne gratulacje dla zwycięzców i serdeczne podziękowania dla uczestników Peony Party
za prawdziwą ucztę dla oczu i świetną zabawę u progu lata!

Zapisz