Finał konkursu – Na czym świat stoi

Zgodnie z planem zapraszam was na finał konkursu Na czym świat stoi, którego tematem było Zdjęcie Waszych stóp na ciekawym podłożu.

Przede wszystkim bardzo, bardzo  wam dziękuję za udział! W naszym pierwszym konkursie wzięło udział aż dziewięć zdjęć. Były piękne i bardzo wiosenne! Dominował kolor niebieski.

Żałuję, że nie mogę obdarować wszystkich. Mam nadzieję, że do kolejnych konkursów zechcą dołączyć także sponsorzy, tak czy inaczej obiecuję, że kolejne konkursy będą.

Wszystkim bardzo dziękuję i gratuluję,

bo każde zdjęcie było piękne!

A teraz do rzeczy. Na podium stanęły zdjęcia Ani, Ines i Marty, ponieważ to te zdjęcia zdobyły największą liczbę waszych lajków.

Ania okazała się czarnym koniem tych wyścigów. Jej zdjęcie pojawiło się zaledwie dzień przed zakończeniem konkursu, ale zdołało zdobyć bardzo dużą liczbę punktów. Brawa za poczucie humoru i pomysł przed wszystkim!

Ines pokazała zdjęcie z podróży do ziemi Mickiewicza.

I wreszcie zdjęcie Marty, która była pionierką konkursu i zdobyła w nim również największą liczbę punktów. Jest piękna kompozycja, piękna podłoga. I ono właśnie zajmuje I miejsce, a autorka otrzymuje nagrodę książkową.


Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy przesłali zdjęcia i wszystkim, którzy głosowali. Zwyciężczyni gorąco gratuluję i poproszę o adres do wysyłki nagrody.