Fashion and style, czyli w obiektywie Dominiki Jarczyńskiej

Fashion and style, mam nadzieję, że to odpowiedni temat na odkupienie win po tak długim milczeniu. Parę dni temu, w kawalerce będącej moim pierwszym w pełni świadomym projektem, odbyła się sesja fotograficzna z udziałem profesjonalnej modelki, profesjonalnej stylistki, profesjonalnej wizażystki. Autorką wydarzenia była Dominika Jarczyńska, młoda, niezwykle utalentowana fotografka. Czytajcie dalej, żeby dowiedzieć się, jakie niezwykłe rekwizyty stały się tłem dla tej emocjonującej sesji!

Przygotowania do sesji zajęły nam kilka bardzo emocjonujących dni. Nad wszystkim czuwała Dominika, a żeby wszystko wypaliło, trzeba było zorganizować i skoordynować pracę wielu osób, bo chociaż ostatecznie w dniu sesji na niecałych 40 m2 pracowało sześć (!) osób, to w przygotowaniach udział wzięło ich jeszcze więcej.

Oto część zespołu: modelka Kasia Knioła (jestem zachwycona tym, jak gra przed obiektywem!); stylistka Marika, wizażystka Nina Gospodarek i autorka projektu: Dominika Jarczyńska

Aby we wnętrzu mogła rozegrać się sesja spod znaku fashion and style, musiałyśmy z Dominiką przygotować odpowiednie tło i dobrać rekwizyty, które, choć drugoplanowe, zadecydowały o charakterze całego setu. Większość dodatków dobrałyśmy w Sweet Living Home Inspirations. Dominika od razu miała swoje zdecydowane typy – rattanowe krzesło, stoliki na niklowanym stelażu oraz lustro-słońce, które opuściło chyba na dobre moją sypialnię, ponieważ w tym wnętrzu prezentuje się idealnie!

fashion and style - homelikeilike.com

Złoto odegrało w sesji bardzo dużą rolę. Przeciwwagą dla metalu było surowe rattanowe krzesło. Lustro, krzesło i okrągły wazon pochodzą ze sklepu Sweet Living. Podłoga Citydesign to idealne tło dla całości!

Tym razem tylko mała zapowiedź sofy Malmo z Meble Zet, ale już niedługo poświęcę jej dużo więcej miejsca! W drugim planie lampka i stolik Riviera Maison oraz wazon, magnolie i koralowce, wszystko ze Sweet Living.

Kolejnym, absolutnie nieodzownym elementem sesji miały stać się lampy z Oboladze Light Industry. Są to niezwykłe konstrukcje, komponowane, czy raczej mnożone, z modułów zbudowanych z mosiężnych pierścieni i pasków szkła. Autorem tych projektów jest związany od lat z Polską Justyn Oboladze.

oboladze light industry - homelikeilike.com

Lampa z Oboladze Light Industry w pełnej okazałości.

Sesja odbyła się w niewykończonych jeszcze wnętrzach, jednak fantastyczne dodatki i baza w postaci najszlachetniejszej z najszlachetniejszych podłóg, jodły francuskiej z Citydesign, pozwoliły uzyskać doskonały efekt.

Widziałam już zestaw kadrów, które Dominika wybrał finalnie z ponad setki zdjęć. Niestety, nie mogę wam ich jeszcze pokazać. Oby jak najszybciej ukazały się w druku! Trzymajcie kciuki!

fashion and style - dominika jarczynska - homelikeilike.com

Dominika Jarczyńska przy pracy. W tle możecie zobaczyć gres wielkoformatowy z DBM J. Sroczyński, umywalkę Burlington ze sklepu Aquatis, baterię umywalkową Omnires oraz lampę z Modern Classic Home

fashion and style - bathroom - homelikeilike.com

Łazienka jest już właściwie gotowa. W najbliższych dniach przygotuję dla was osobne zdjęcia z tego wnętrza, żebyście mogli sobie wszystko dokładnie obejrzeć. Na zdjęciu świeczniki ze Sweet Living, gres wielkoformatowy i mozaika z DBM J. Sroczyński i słuchawka natryskowa z Omnires.

 


Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –