Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations

Pozostawiając wam na blogu czwartkowy wpis o stylu coastal wspomniałam, że wybieram się świętować Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations. Było fantastycznie, chociaż to spotkanie było dla mnie nie tylko zabawą, ponieważ w trakcie imprezy miałam przyjemność zaprezentować klientkom sklepu, w jaki sposób aranżować sypialnię. Jeśli macie ochotę również na troszkę ploteczek o celebrities, usiądźcie wygodnie…

O tym, że dziewczyny ze Sweet Living Home Inspirations potrafią z sukcesem realizować swoje biznesowe ambicje już wiedziałam. Teraz wiem również, że nie tylko potrafią się świetnie bawić, ale również dbają o dobry humor swoich gości.

Przybywających witał różowy dywan i ogromna różowa kwiatowa kula. Wiadomo, tu bawią się kobiety! Przez cały czas trwania imprezy można było korzystać z uroków bogato zastawionego stołu, kanapeczki, słodycze i napoje zdawały się nie kończyć, mimo że bufet był mocno oblegany.

dzień kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Imprezy nie sposób raczej nazwać kameralną. Przybyło około czterdziestu zaproszonych gości i całkiem spora grupa paparazzi… Przepraszam, mediów. Nic dziwnego, klientkami Sweet Living Home Inspirations są tak doskonale znane osoby ze świata telewizji i showbiznesu, jak Agata Młynarska, Agnieszka Cegielska, Kasia Cichopek, Natalia Siwiec czy Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan (nazwiska podaję w kolejności pojawiania się na scenie). Media nie przegapiły okazji, by zapytać każdego z gości specjalnych o preferowany styl wyposażenia wnętrz i sposób, w jaki lubią mieszkać. Na Plejadzie znajdziecie klika filmów z tej imprezy.

Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations

dzien kobiet w sweet living home inspirations

Gospodynie imprezy: Katarzyna Klekowska i Małgorzata Milcarz witają gości. Fot. Michał Baranowski/AKPA

dzień kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

kasia cichopek w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

małgorzata rozenek w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

natalia siwiec w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Spotkanie stało się również okazją do prezentacji luksusowych produktów zapachowych do wnętrz, które można kupić w Sweet Living, produkowanych przez włoską firmę Locherber. Generalnie oferowane przez nich produkty do wnętrz obejmują dwie grupy zapachowe: delikatne i kwiatowe, które z daleka rozpoznamy po jasnych opakowaniach, oraz orientalne i ciężkie, ubrane w ciemną szatę kolorystyczną.

locherber w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Moim faworytem, bez cienia wątpliwości, jest druga grupa. Jest w niej kilka różnych zapachów i tutaj już nie potrafiłabym już wybrać tylko jednego. Każdy mnie tak samo uwodzi! O luksusowym charakterze tych produktów świadczy nie tylko ich forma (nazwałabym ją skrótowo i dość symbolicznie: mediolańską, ponieważ opakowania są proste, wykonane z ciężkiego szkła o geometrycznych kształtach, utrzymane w kolorystyce ziemi), ale również wszystkie surowce wykorzystane do produkcji: naturalny wosk, ekologiczne ekstrakty sprowadzane z różnych zakątków świata oraz naturalne szlachetne drewno i kamień, wszystko wykańczane ręcznie.

dzień kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Drugą częścią programu była poprowadzona przeze mnie prezentacja poświęcona aranżacji sypialni. Przedstawiłam trzy różne stylizacje: hamptonowską, romantyczną i glamour. Pokażę wam je dokładnie już niedługo, teraz poprzestanę jedynie na relacji ze spotkania, bo i tak informacji i wrażeń jest cała masa.

dzien kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

homelikeilike.com w sweet living home inspirations

Goście mogli również wysłuchać krótkiego wykładu na temat zdrowej żywności, który bardzo dobrze komponował się z tym, co zaserwowano na szwedzkim stole, bo wszystko było zdrowe i naturalne.

dzień kobiet w sweet living home inspirations

Fot. Michał Baranowski/AKPA

O parę słów komentarza poprosiłam Małgosię Milcarz, współwłaścicielkę sklepu:

– Chciałam ci serdecznie podziękować za to, że razem z Kasią dałyście mi możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations to prawdziwe święto kobiet! Kobiety kobietom. Wiesz, że to jest wzruszające?

Luiza uwierz mi, że my również byłyśmy wzruszone.To było wspaniałe przeżycie moc gościć tyle cudownych, inspirujących kobiet, dlatego nie mogło zabraknąć również ciebie. Zaprezentowane sposoby na zaaranżowanie sypialni wraz z zaprojektowaną przez nas kolekcją szafek nocnych oraz Twoje wskazówki dotyczące prawidłowego ścielenia łóżka spotkały się z ogromnym zainteresowaniem! Jest nam bardzo miło, że mogłaś być z nami!

dzien kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

– Mnie jest jeszcze milej móc to od was usłyszeć. Bardzo ci dziękuję! Małgosiu, macie wspaniałe klientki! Widać, że dobrze się u was czują, ale także że świetnie czują się ze sobą! Atmosfera jest wspaniała.

Myślę, ze największy wpływ na atmosferę, ma fakt, że to są nasze stałe klientki, należące do Sweet Living Prestige Club, z którymi mamy już dłuższą relację. Takie spotkania dają nam szansę jeszcze lepszego poznania siebie nawzajem. W obecnym świecie, kiedy wszyscy ciągle się spieszymy, mamy mnóstwo zajęć i mało czasu, żeby pomyśleć o sobie, takie imprezy dają naszym klientkom okazję, by znaleźć chwilę wytchnienia wśród innych ciekawych ludzi, przy kieliszku prosecco. Wspólnym mianownikiem są oczywiście piękne wnętrza, a wszyscy wiemy jak wpływają one na nasz nastrój i samopoczucie.

– Często organizujecie u siebie takie imprezy?

Powoli się rozkręcamy… Ha,ha, ha! A tak na poważnie, to mimo że długo przygotowywałyśmy się do tej imprezy, bo bardzo zależało nam, aby wszystko dobrze wyszło, i nieprawdopodobnie się stresowałyśmy, to już myślimy o następnym evencie! Tak wiec, niedługo szykujemy kolejną niespodziankę dla naszych wiernych Klientek.

– Czekam z niecierpliwością!

sweet living home inspirations

Fot. Michał Baranowski/AKPA

* * *

A teraz troszkę ploteczek…

agata młynarska w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Agata Młynarska jest niezwykle sympatyczną i profesjonalną osobą.

natalia siwiec w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

natalia siwiec w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Nie mogłam przestać robić zdjęć Natalii Siwiec, jest taka wdzięczna do fotografowania!

małgorzata rozenek i radek majdan w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

małgorzata rozenek i radek majdan w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan przyszli najpóźniej (w tym samym czasie trwało nagranie do jednego z programów pani Małgosi), ale nie mogło ich zabraknąć, bo Sweet Living darzą specjalnymi względami.

conchita home kasia bobocińska

Ogromnie, ogromnie dziękuję Kasi Bobocińskiej z bloga Conchita Home za piękne zdjęcia, które dla mnie zrobiła.

dzień kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

dzień kobiet w sweet living home inspirations - homelikeilike.com

Wyobraźcie sobie, była tam też Meg Ryan. Oczywiście żartuję, ale podobieństwo jest uderzające! (Monika, pozdrawiam!).


  Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz