Autumn blues z niespodzianką w tle

Chyba mnie właśnie dopadł “autumn blues”. Poszłam do ogrodu, ścięłam kilka gałązek z resztkami po lecie i po raz enty przearanżowałam marmurową konsolkę. Nagle w domu zapanowało blade, jesienne retro. Dałabym susa pod jakiś ciepły pled, ale mam dla was ważną wiadomość.

Jedynym rozsądnym planem na weekend będzie spakowanie letnich ubrań, a w szczególności wszystkich plażowych gadżetów, jeszcze plączących się tu i ówdzie wśród pranych na bieżąco rzeczy. Żal mi nosić spodnie, opalenizna przywieziona przecież zaledwie chwilę temu, szybciej wyciera się pod nogawkami niż pod bawełnianą spódnicą, ale w nogi coraz zimniej…

Właściwie, dopóki słońce wstaje rano, a nie w południe, i dopóki wieczór zapada faktycznie wieczorem, nie ma powodów do narzekania, a jednak popołudnie przy blasku świec nie wydaje mi się przekonującym pocieszeniem.

Macie jakieś pomysły na to, jak wyrwać się z tego bluesowego nastroju? (Och, bluesa nie lubię zdecydowanie! Może się komuś narażę, ale mam wrażenie, że w tym gatunku nie ma za grosz subtelności.)

autumn blues - homelikeilike.com

Byłoby prawdopodobnie właściwszym przeskoczyć dzisiejszy wpis i zaczekać do niedzieli na bardziej optymistyczną wenę, jestem tu jednak w roli wysłannika z ważną wiadomością.

Już za tydzień firma Ideeën będzie świętować
2 URODZINY

Z tej okazji, na czytelników bloga Home like I like czeka wyjątkowy

upust 15%
na wszystkie konsole

Wystarczy, że składając zamówienie wpiszecie jako kod upustu HLIL.

Nie przegapcie okazji, zwłaszcza jeśli marzycie o marmurowych blatach lub odpowiednich miejscach do wyeksponowania waszych ulubionych przedmiotów i kolekcji (co i jak ustawiać na pewno już wiecie!). O tym, że meble Ideeen są urzekająco piękne i że sprawdzą się w różnych stylistykach, też już chyba nie muszę was przekonywać. Chociaż tak mocno wzbraniam się przed pożegnaniem lata, przyznam że mam już pomysły na kolejne sezonowe aranżacje (to naprawdę wciąga!), nie mówiąc już o dekoracjach grudniowych (no nie!). Ech… Może to właśnie dzięki tej konsolce wejście w jesień będzie znośniejsze…

Pamiętajcie, promocja startuje jutro, 23 września i trwa do 15 października.

autumn blues - homelikeilike.com

konsola ideeen - homelikeilike.com

console styling - homelikeilike.com

marble - homelikeilike.com

blue and white china - homelikeilike.com

old blue and white china - homelikeilike.com

table styling - homelikeilike.com

flatlay - homelikeilike.com

pink flowers - homelikeilike.com

Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

– Jest mi miło, że czytasz mojego bloga.

Zaproś swoich znajomych, lubię gości! –

Zapisz

Zapisz

Zapisz